Awesome Image

SOCZEWKI OKULAROWE

W ofercie naszego Salonu Optycznego znajdują się soczewki jednoogniskowe, soczewki dwuogniskowe, soczewki progresywne, soczewki biurowe oraz soczewki korekcyjne fotochromowe i barwione. Ponadto soczewki do okularów mogą zostać wzbogacone powłokami antyrefleksyjnymi, dzięki którym okulary będą idealne do jazdy samochodem czy też do pracy przy komputerze.

Awesome Image

Współpracujemy z wiodącymi firmami na rynku optycznym, produkującymi renomowane soczewki okularowe

  • Szajna
  • Shamir
  • Hoya

A good test could save your eye vision

W naszym Zakładzie Optycznym na podstawie badania wzroku oraz zgłoszonych przez badaną osobę potrzeb, specjalista pomoże w wyborze okularów zaspokajających indywidualne wymagania.
· soczewki jednoogniskowe - służą do korekcji jednej wady wzroku: krótkowzroczności lub nadwzroczności,
· soczewki dwuogniskowe – składają się z dwóch segmentów o różnych mocach. Ich górna część przeznaczona jest do korekcji widzenia w oddali, natomiast dolna do korekcji widzenia z bliska,
· soczewki progresywne - jednoczesna korekcja widzenia dali, bliży i odległości pośrednich,
· soczewki biurowe - pozwalają na perfekcyjne widzenie przy określeniu indywidualnej odległości zakresie 100 – 400 cm oraz przy określaniu odległości do czytania,
· soczewki korekcyjne fotochromowe i barwione - automatycznie dostosowują stopień zaciemnienia się do zmiennych warunków oświetlenia.

LED

Potrzebujesz konsultacji optycznej?