O FIRMIE

Nasz pierwszy salon optyczny został otwarty w 2002 roku w Halinowie przy ulicy Kolejowej. Po kilku latach został przeniesiony na ulicę Jana Pawła II, a następnie w miejsce aktualnej lokalizacji przy ulicy Paderewskiego 1. Jesteśmy pierwszym zakładem optycznym, który prowadzi działalność na terenie Halinowa. Przez te wszystkie lata nasza firma wypracowała tradycję i doświadczenie w dziedzinie doboru okularów i soczewek. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, nadal staramy się posiadać w swojej ofercie wszelkie nowości pojawiające się na rynku optycznym. Nasza firma jest firmą rodzinną prowadzoną przez Pawła Szeląg (technik optyk) i Agatę Szeląg (technik optyk spec. refrakcjonista). Naszą wiedzę wzbogacamy licznymi kursami i szkoleniami branży optycznej. W 2020 roku Agata Szeląg uzyskała dyplom Ortoptystki. W chwili obecnej organizujemy gabinet ortoptyczny.

Od 2019 roku nasza firma należy do Warszawskiego Cechu Optyków, co jest gwarancją naszej solidności, fachowości i rzetelności. Naszą misją jest proponowanie najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie optyki okularowej. Oferujemy najlepsze rozwiązania dostosowane do konkretnej wady wzroku. Proponujemy soczewki dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, do jego charakteru pracy oraz stylu życia.

Awesome Image
Awesome Image
Awesome Image

Zaufało nam już
ponad 8700 pacjentów

Awesome Image

19

Lat
doświadczenia

Mamy własną szlifiernię, co znacznie skraca czas oczekiwania na zamówione okulary. Umożliwia to również, wymianę soczewek okularowych "od ręki". Klient nie musi zostawiać w zakładzie swoich okularów w celu wymiany szkieł.

Na wykonane okulary w naszych salonach wydajemy certyfikaty z wszystkimi ich parametrami i dwuletnią gwarancją.

Szukasz konsultacji optycznej?

logo szajna
logo Bausch&Lomb
logo shamir
logo moonlight
logo optovit
logo vogue
logo tonny
JJ logo
logo hoya
logo hayne
logo albinex