Optyk dla klientów Halinowa i okolic

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług optyka w Halinowie. Zapewniamy profesjonalną obsługę również klientom z okolicznych miejscowości, np. Sulejówka. Już od wielu lat zajmujemy się optyką okularową. Nasi pacjenci mogą liczyć na kompleksową obsługę – od badania wzroku po dobór odpowiednich oprawek lub soczewek kontaktowych. Zapewniamy wysoką jakość usług świadczoną przez fachowców w tej dziedzinie: optyka, ortoptystkę oraz optometrystkę.

Dysponujemy szerokim wyborem oprawek korekcyjnych oraz okularów przeciwsłonecznych zróżnicowanych pod względem koloru, rozmiaru oraz kształtu. Mamy również własną szlifiernię, dzięki czemu klienci nie muszą długo czekać na zamówione okulary. Wykonane w naszym zakładzie okulary objęte są dwuletnią gwarancją oraz posiadają certyfikat.

Usługi optyczne

Zapewniamy szeroki zakres usług optycznych. Specjalizujemy się m.in. w optyce, ortoptystyce – czyli badaniu zaburzeń widzenia, niedowidzenia oraz zeza, a także w optometrii. Prowadzimy diagnostykę i leczenie u osób dorosłych i dzieci. Oprócz tego zapewniamy:

  • badania wzroku wykonane przez doświadczonych optometrystów;
  • doradztwo podczas wyboru okularów korekcyjnych lub soczewek korekcyjnych;
  • dostęp do oprawek renomowanych producentów;
  • pomoc w wyborze odpowiednich oprawek okularowych;
  • dostęp do wielu akcesoriów optycznych, np. krople do oczu, etui na okulary.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, zapraszamy do odwiedzenia zakładu optycznego w Halinowie. W przypadku pytań prosimy o telefoniczny lub e-mailowy kontakt. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji.