Badanie wzroku w Halinowie

W naszym zakładzie optycznym w Halinowie wykonujemy badania wzroku. Doświadczeni optometryści przeprowadzą badanie wzroku, a wykwalifikowana obsługa salonu pomoże dobrać odpowiednie oprawki i soczewki okularowe. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu okulistycznego oraz ortoptycznego. Dzięki temu uzyskujemy precyzyjne dane. Badanie wzroku jest nieinwazyjne, bezpiecznie, nie wymaga specjalnego przygotowania i nie trwa długo. Podczas jednej wizyty w naszym salonie jesteśmy w stanie ocenić wadę wzroku i zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Badanie ostrości widzenia

Przeprowadzamy m.in. badanie ostrości widzenia. Wskazaniem do jego wykonania są pojawiające się u pacjenta dolegliwości związane z niewyraźnym widzeniem z daleka lub bliska, a także z częstym bólem głowy i oczu. Badanie polega na odczytywaniu różnej wielkości liter z określonej odległości. Jest to bezbolesne i szybkie badanie pozwalające na rozpoznanie wady refrakcji. Wzrok zaleca się badać co dwa lata.

Dlaczego warto wykonać u nas badanie wzroku?

Nasi specjaliści wykonują profesjonalne badania wzorku z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu. Badania przeprowadzamy w celu oceny widzenia obuocznego, określenia wady wzroku, oceny sprawności akomodacji. Na tej podstawie wykonujemy dobór odpowiednich okularów korekcyjnych, soczewek, czy okularów przeciwsłonecznych korekcyjnych. Mogą Państwo liczyć również na zalecenia profilaktyczne oraz wskazówki dotyczące ćwiczenia wzroku.

Zapraszamy na badanie wzroku do naszego zakładu optycznego w Halinowie. Zachęcamy do umówienia wizyty poprzez kontakt telefoniczny lub e-mailowy.